Search

Novice

SKUPINA na FACEBOOK-u

Spoštovani-e člani-ce Pododbora za CCSVI in MS pri DNSOS
in drugi obiskovalci-ke naše spletne strani

Že nekaj časa nazaj smo odprli novo skupino na Facebook-u – Vsi, ki podpiramo CCSVI v Sloveniji – link: https://www.facebook.com/groups/203868593092492/. Tu bomo objavljali vse novosti in povezave CCSVI-jem in multiplo sklerozo, ki se dogajajo v svetu in Sloveniji.

Glavni ustanovitelj in vodja skupine je g. Petar Manojlovič, v pomoč pa sta mu g. Silvo Aleš in Rafko Ivančič. Za vsa nadaljnja vprašanja glede skupine in včlanitve, se obrnite na vodjo skupine. Skupina je zaprta, ravno zaradi tega, da se v njo včlanijo samo tisti, ki resno podpirajo CCSVI v Sloveniji in, ki jih zanima potek raziskav tako v svetu kot pri nas.

Upravni odbor
Pododbora za CCSVI in MS pri DNSOS